Suid-Afrikaanse Woonwa-Assosiasie

Welkom by Gebied Oosrandia

(Streke Elandsrand, Kemptonpark, Mooifontein, Oosrand, Rietfontein, Suikerbosrand en Zuurfontein)

Gebied Oosrandia

Bestuur
Bestuurs Info


Vlooi Swanepoel
(Voorsitter)
Tel: 083 234 4285
Epos: gswanepoel210@yahoo.com 

Kampnuus
Kampnuus

Nuusbrokkies
Nuusbrokkies

Nuusbrief
Nuusbriewe

Streek Elandsrand

Streek Elandsrand

Voorsitter: Cobus Smit
Tel
: 083 638 0465
Epos:
 cobuss69@yahoo.com

 


Streek Kemptonpark

Streek Kemptonpark

Voorsitter: Johan Jacobs
Tel: 083 654 5689
Eposwjjacobs@tiscali.co.za

 


Streek Mooifontein

Streek Mooifontein

Voorsitter: Danie Dennis
Tel: 083 287 0405
Eposdanieldennis1801@gmail.com

 


Streek Oosrand

Streek Oosrand

Voorsitter: Nico Ferreira
Tel: 083 278 6919
Eposnj.ferreira1@gmail.com

 


Streek Rietfontein

Streek Rietfontein

Voorsitter: Hentie Wessels
Tel: 083 449 0777
Eposhentie@rsj.co.za

 


Streek Suikerbosrand

Streek Suikerbosrand

Voorsitter: Virgie Lavos
Tel: 082 557 7095
Eposvirgie@tiscali.co.za

 


kalender

Kalender

< 2017 >
November
MTuWThFSS
  12345
6789101112
131415
  • All day
    15/11/17-16/11/17

    Bloekompoort, South Africa

    Bloekompoort, South Africa

     

    Seniorburgerkamp vir Streek Suikerbosrand vanaf 15-16 November, gevolg deur hul Streekkamp 17-19 November

1617
  • All day
    17/11/17-19/11/17

    Bush Inn, South Africa

    Bush Inn, South Africa

     

    Streekkamp vir Streek Mooifontein

  • All day
    17/11/17-19/11/17

    Bloekompoort, South Africa

    Bloekompoort, South Africa

     

    Seniorburgerkamp vir Streek Suikerbosrand vanaf 15-16 November, gevolg deur hul Streekkamp 17-19 November

1819
2021222324
  • All day
    24/11/17-26/11/17

     

    Streekkamp vir Streke Kemptonpark en Vaalrivier (Kerskamp)

  • All day
    24/11/17-26/11/17

    Klipdraai, South Africa

    Klipdraai, South Africa

     

    Streekkamp vir Streke Goudstad, Elandsrand (Jeugkamp) en Suid-Oos (Kerskamp)

  • All day
    24/11/17-26/11/17

    Sionbergh, South Africa

    Sionbergh, South Africa

     

    Streekkamp vir Streek Oosrand

  • All day
    24/11/17-26/11/17

    Drie Berge, South Africa

    Drie Berge, South Africa

     

    Streekkamp vir Streek Rietfontein

  • All day
    24/11/17-26/11/17

     

    Streekkamp vir Streek Zuurfontein

2526
27282930