Suid-Afrikaanse Woonwa-Assosiasie

Welkom by Gebied Oosrandia

(Streke Elandsrand, Kemptonpark, Mooifontein, Oosrand, Rietfontein en Suikerbosrand)

Gebied Oosrandia

Bestuur
Bestuurs Info


Vlooi Swanepoel
(Voorsitter)
Tel: 083 234 4285
Epos: gswanepoel210@yahoo.com 

Streek Elandsrand

Streek Elandsrand

Voorsitter: Cobus Smit
Tel
: 083 638 0465
Epos:
 cobuss69@yahoo.com

 


Streek Kemptonpark

Streek Kemptonpark

Voorsitter: Johan Jacobs
Tel: 083 654 5689
Eposwjjacobs@tiscali.co.za

 


Streek Mooifontein

Streek Mooifontein

Voorsitter: Danie Dennis
Tel: 083 287 0405
Eposdanieldennis1801@gmail.com

 


 

Streek Oosrand

Streek Oosrand

Voorsitter: Terence van Niekerk
Tel: 083 450 7663
Eposterence@moguleng.co.za


Streek Rietfontein

Streek Rietfontein

Voorsitter: Hentie Wessels
Tel: 083 449 0777
Eposhentie@rsj.co.za


Streek Suikerbosrand

Streek Suikerbosrand

Voorsitter: Virgie Lavos
Tel: 082 557 7095
Eposvirgie@tiscali.co.za