Suid-Afrikaanse Woonwa-Assosiasie

Welkom by Gebied Oosrandia

(Streke Elandsrand, Kemptonpark, Mooifontein, Oosrand, Rietfontein, Suikerbosrand en Zuurfontein)

Gebied Oosrandia

Bestuur
Bestuurs Info


Vlooi Swanepoel
(Voorsitter)
Tel: 083 234 4285
Epos: gswanepoel210@yahoo.com 

Kampnuus
Kampnuus

Nuusbrokkies
Nuusbrokkies

Nuusbrief
Nuusbriewe

Streek Elandsrand

Streek Elandsrand

Voorsitter: Cobus Smit
Tel
: 083 638 0465
Epos:
 cobuss69@yahoo.com

 


Streek Kemptonpark

Streek Kemptonpark

Voorsitter: Johan Jacobs
Tel: 083 654 5689
Eposwjjacobs@tiscali.co.za

 


Streek Mooifontein

Streek Mooifontein

Voorsitter: Danie Dennis
Tel: 083 287 0405
Eposdanieldennis1801@gmail.com

 


Streek Oosrand

Streek Oosrand

Voorsitter: Nico Ferreira
Tel: 083 278 6919
Eposnj.ferreira1@gmail.com

 


Streek Rietfontein

Streek Rietfontein

Voorsitter: Hentie Wessels
Tel: 083 449 0777
Eposhentie@rsj.co.za

 


Streek Suikerbosrand

Streek Suikerbosrand

Voorsitter: Virgie Lavos
Tel: 082 557 7095
Eposvirgie@tiscali.co.za

 


Streek Zuurfontein

Streek Zuurfontein

Voorsitter: Willem Venter
Tel: 082 335 8658
Eposwillem@willmarsecurity.co.za

 


kalender

Kalender

< 2017 >
September
MTuWThFSS
    123
45678910
11121314151617
1819202122
  • All day
    22/09/17-25/09/17

    Klipdraai, Meyerton, 1929, South Africa

    Klipdraai, Meyerton, 1929, South Africa

     

    Streekkamp vir Streek Elandsrand

  • All day
    22/09/17-25/09/17

    Country Park, Roodepoort, South Africa

    Country Park, Roodepoort, South Africa

     

    Streekkamp vir Streek Kemptonpark

  • All day
    22/09/17-25/09/17

    Almega, South Africa

    Almega, South Africa

     

    Streekkamp vir Streke Oosrand en Zuurfontein

  • All day
    22/09/17-25/09/17

    Marula Oase, South Africa

    Marula Oase, South Africa

     

    Streekkamp vir Streek Rietfontein

  • All day
    22/09/17-25/09/17

    Sionbergh, South Africa

    Sionbergh, South Africa

     

    Streekkamp vir Streek Suikerbosrand

2324
252627282930