Suid-Afrikaanse Woonwa-Assosiasie

Welkom by Gebied Jakaranda

(Streke Bosveld, Bronberg, Kiepersol, Pretoria, Rietvallei en Wapadrand)

Gebied Jakaranda

Bestuur
Bestuurs Info

jakaranda-1610-jannievandenberg
Jannie van den Berg (Voorsitter)
Tel: 082 891 7212
Eposjannie.ina@gmail.com

Nuusbrokkies
Nuusbrokkies

 

Nuusbrief
Nuusbriewe

kalender
Kalender

< 2018 >
February
MTuWThFSS
   1234
56789
  • All day
    09/02/18-11/02/18

     

    Oop NUB kampnaweek

1011
12131415161718
19202122232425
262728    

Streek Bosveld

Streek Bosveld

Voorsitter: Theo Senekal
Tel
: 084 657 6369
Epos
: theo@execmail.co.za
Argief


Streek Bronberg

Streek Bronberg

Voorsitter: Roelf Strydom
Tel: 082 704 0015
Eposroelf.strydom94@gmail.com
Argief


Streek Kiepersol

Streek Kiepersol

Voorsitter: Willie Bronkhorst
Tel: 082 802 6959
Eposwillie.bronkhorst@vodamail.co.za

 


Logo.Pretoria

Streek Pretoria

Voorsitter: Buks Lotter
Tel: 082 602 3522
Eposbukso3lotter@gmail.com
Argief


Streek Rietvallei

Streek Rietvallei

Voorsitter: Wayne Botha
Tel: 076 066 9842
Epos: wayne@witklippies.co.za

 


Streek Wapadrand

Streek Wapadrand

Voorsitter: Bettie Mullins
Tel: 083 255 0257
Eposbettiem@conningarth.co.za