Suid-Afrikaanse Woonwa-Assosiasie

Welkom by Gebied Goue Weste

(Streke Goudrif, Goudstad, Kosmos, Roodekruin, Schoonspruit, Wesrand)

Gebied Goue Weste

Bestuur
Bestuurs Info

Francois Groenewald
Francois Groenewald (Voorsitter)
Tel: 083 677 5621
Eposfgroenewald@mfc.co.za

Nuusbrokkies
Nuusbrokkies

kalender
Kalender

< 2017 >
November
  • 10
    10.November.Friday

    All day
    10/11/17-12/11/17
    South Africa
    South Africa

     

    NUB kampnaweek

  • 24
    24.November.Friday

    All day
    24/11/17-26/11/17

     

    Streekkamp vir Streke Goudrif, Kosmos en Roodekruin (Kerskamp)

  • 24
    24.November.Friday

    All day
    24/11/17-26/11/17
    Klipdraai, South Africa
    Klipdraai, South Africa

     

    Streekkamp vir Streke Goudstad, Elandsrand (Jeugkamp) en Suid-Oos (Kerskamp)

Streek Goudrif

Streek Goudrif

Voorsitter: Marinda Hattingh
Tel: 082 573 4006
Eposcchelectric@gmail.com


Streek Goudstad

Streek Goudstad

Voorsitter: Louis van Dyk
Tel: 082 553 3648
Eposlouisvdyk@telkomsa.net


Streek Kosmos

Streek Kosmos

Voorsitter: Thys du Preez
Tel: 083 290 6419
Eposfieldsserv@icon.co.za


Streek Roodekruin

Streek Roodekruin

Voorsitter: Henk van der Walt
Tel: 082 442 9106
Eposhenk@prestigeplan.co.za


Streek Schoonspruit

Streek Schoonspruit

Voorsitter: Jaco Gouws
Tel: 083 397 4277
Eposjjgouws@anglogoldashanti.com


Streek Wesrand

Streek Wesrand

Voorsitter: Andre de Koker
Tel: 082 854 2626
Epos: andredekoker@vodamail.co.za