Suid-Afrikaanse Woonwa-Assosiasie

Welkom by Gebied Goue Weste

(Streke Goudrif, Goudstad, Kosmos, Roodekruin, Schoonspruit, Wesrand)

Gebied Goue Weste

Bestuur
Bestuurs Info

Francois Groenewald
Francois Groenewald (Voorsitter)
Tel: 083 677 5621
Eposfgroenewald@mfc.co.za

Nuusbrokkies
Nuusbrokkies

kalender
Kalender

MTuWThFSS
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
2324252627
  • All day
    27/10/17-29/10/17

    Sionbergh, South Africa

    Sionbergh, South Africa

     

    Streekkamp vir Streke Goudrif, Kosmos en Olifantsrivier

  • All day
    27/10/17-29/10/17

    Aasvoëlkrans, South Africa

    Aasvoëlkrans, South Africa

     

    Streekkamp vir Streek Goudstad

  • All day
    27/10/17-29/10/17

    Eastco Magalies, South Africa

    Eastco Magalies, South Africa

     

    Streekkamp vir Streke Roodekruin en Wesrand

  • All day
    27/10/17-29/10/17

    Parys, South Africa

    Parys, South Africa

     

    Streekkamp vir Streek Schoonspruit

2829
3031     

Streek Goudrif

Streek Goudrif

Voorsitter: Marinda Hattingh
Tel: 082 573 4006
Eposcchelectric@gmail.com


Streek Goudstad

Streek Goudstad

Voorsitter: Louis van Dyk
Tel: 082 553 3648
Eposlouisvdyk@telkomsa.net


Streek Kosmos

Streek Kosmos

Voorsitter: Thys du Preez
Tel: 083 290 6419
Eposfieldsserv@icon.co.za


Streek Roodekruin

Streek Roodekruin

Voorsitter: Henk van der Walt
Tel: 082 442 9106
Eposhenk@prestigeplan.co.za


Streek Schoonspruit

Streek Schoonspruit

Voorsitter: Jaco Gouws
Tel: 083 397 4277
Eposjjgouws@anglogoldashanti.com


Streek Wesrand

Streek Wesrand

Voorsitter: Andre de Koker
Tel: 082 854 2626
Epos: andredekoker@vodamail.co.za